HAKKIMIZDA

Detsan Kimya Sanayi; 1974 yılında Eskişehir’de kurulan imalathanesinde temizlik ürünleri üretimi ile faaliyete geçerek, “Tuz Ruhu, Çamaşır Suyu, Krem ve Sıvı Bulaşık Deterjanı” ürünlerini ilk olarak tüketiciyle buluşturmuştur. İlerleyen yıllarda ürün portföyünü genişleterek “Genel Yüzey Temizleyiciler, Kişisel Bakım Ürünleri ve Dezenfektan Ürünleri” üretimine de başlamış ve bugünkü geniş ürün portföyüne ulaşmıştır.

Detsan Kimya; %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir şirket olarak, Eskişehir ve bölgesinin temizlik ve kişisel bakım ürünleri üretimi yapan ilk firmasıdır. Günümüz toplam kalite anlayışına dayanan kurumsal politikaları eşliğinde, dürüst, istikrarlı çalışma, kaliteden ödün vermeden, tüketicinin güvenini kazanarak 50. Yılımızı doldurmanın vermiş olduğu mutluluk ile daima gelişen teknoloji ve yenilikleri takip ederek hep daha iyisini yapmayı gaye edindik. Çalışmalarımızı aldığımız “Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Ödülleri” ve “Başarı Belgeleri” ile de taçlandırdık.

2019 yılında faaliyete geçen yeni fabrikamız 10 bin m²’lik bir alanda kurulmuş olup, 7 bin m²’lik kapalı alana sahiptir. Son yatırımlarımız ile birlikte faaliyete geçirdiğimiz yeni üretim hatlarımız, müşteri taleplerini karşılama açısından yüksek kapasitelerde üretim yapabilme imkanı sağlamaktadır. Yıllar içinde artan tecrübemizi, uzman kadromuzla ve teknolojik yatırımlarla destekleyerek hem geleneksel hem de yenilikçi bir endüstriyel anlayışla bir araya getirerek sektörümüzde yenilikçi çalışmalarımıza devam etmek önceliklerimiz arasındadır.

 

MİSYONUMUZ:

Kişisel ve ev bakım ürünleri alanında ülkenin en başarılı ve en iyi şirketleri arasında yer almak ve ülke ekonomisine üst düzey katkı sağlamak. Müşterilerimize daima en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiş bir kuruluş olmaktır.

 

VİZYONUMUZ:

İnsan sağlığına ve doğaya saygılı ürünler üreterek, dünya çapında tüketiciler tarafından tercih edilen büyük bir marka olmaktır.

 

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ:

* Dürüstlük ve Şeffaflık

* Güvenilirlik

* Sorumluluk Bilinci

* Kendine ve Başkalarına Saygı

* Başarıya Odaklılık

* Sürekli Gelişime Açık Olmak

 

BİZİ FARKLI KILAN:

* Güven

* Tecrübe

* Kalite

* Verimlilik

* Özgün ve Yenilikçi Hizmet Anlayışı

* Azimli ve Çalışkan Kadro

* Hızlı ve Kolay Aksiyon Alabilmek

FABRİKA
75.Yıl OSB Mh. 8.Cd. No: 21 ESKİŞEHİR
FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI
75.Yıl OSB Mh. 8.Cd. No:21 ESKİŞEHİR
ŞUBE
Asarcıklı Cad. No:50 26090 ESKİŞEHİR