HAKKIMIZDA

Şirketimiz; Detsan Kimya Sanayi, 1974 yılında Eskişehir’de kurulan imalathanesinde temizlik ürünleri ve dezenfektanları üretimiyle faaliyete geçerek, “Tuz ruhu, Çamaşır suyu, Krem ve Sıvı bulaşık deterjanı” ürünleri ile ilk olarak tüketiciyle tanışan Detsan Kimya, ilerleyen yıllarda ürün portföyünü genişleterek “genel temizlik ürünleri” üretimine de başlamış ve bugünkü ürün gamına ulaşmıştır.

Detsan Kimya %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir şirket olarak, Eskişehir’in gerçek anlamda temizlik ve kişisel bakım ürünleri üretimi yapan ilk firmasıdır. Günümüzde toplam kalite anlayışına dayanan kurumsal politikaları eşliğinde, dürüst, istikrarlı çalışma, kaliteden ödün vermeden, tüketicinin güvenini kazanarak 45. Yılımızı doldurmanın vermiş olduğu mutluluk ile daima gelişen teknoloji ve yenilikleri takip ederek hep daha iyisini amaçladık. Çalışmalarımızı aldığımız “Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Ödülleri” ve “Başarı Belgeleri” ile de taçlandırdık.

2019 yılında faaliyete geçen yeni fabrikamız 10 bin m²’lik bir alanda kurulmuş, 7 bin m²’lik kapalı alana sahip bir tesisimiz, son yatırımlarımızla birlikte faaliyete geçirdiğimiz yeni üretim hatlarımızla müşteri taleplerini karşılamak açısından yüksek kapasitelerde üretim yapabilme imkanına eriştik. Yıllar içinde artan tecrübemizi, uzman kadromuzla ve teknolojik yatırımlarla destekleyerek hem geleneksel hem de yenilikçi bir endüstriyel anlayışla sektörün iddialı aktörleri arasında olmaya devam etmekteyiz.

 

MİSYONUMUZ:

Kişisel ve ev bakım ürünleri alanında ülkenin en başarılı ve en iyi şirketleri arasında yer almak ve ülke ekonomisine üst düzey katkı sağlamak. Müşterilerimize daima en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiş bir kuruluş olmaktır.

 

VİZYONUMUZ:

İnsan sağlığına ve doğaya saygılı ürünler üreterek, dünya çapında tüketiciler tarafından tercih edilen büyük bir marka olmaktır.

 

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ:

* Dürüstlük ve Şeffaflık

* Güvenilirlik

* Sorumluluk Bilinci

* Kendine ve Başkalarına Saygı

* Başarıya Odaklılık

* Sürekli Gelişime Açık Olmak

 

BİZİ FARKLI KILAN:

* Güven

* Tecrübe

* Kalite

* Verimlilik

* Özgün ve Yenilikçi Hizmet Anlayışı

* Azimli ve Çalışkan Kadro

* Hızlı ve Kolay Aksiyon Alabilmek

FABRİKA
OSB, 8. Cd. No: 21 ESKİŞEHİR
FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI
OSB, 8. Cd. No: 21 ESKİŞEHİR
ŞUBE 1 (ASARCIKLI)
Asarcıklı Cad. No:50 26090 ESKİŞEHİR