DAHA TEMİZ BİR BANYO İÇİN PRATİK TEMİZLİK İPUÇLARI

* Öncelikle banyodaki küfü önlemenin çaresi havalandırmayı iyi sağlamaktır. Küfü temizlemek istiyorsanız da bunun için karanfil yağı etkili olmaktadır. Bir litre suya bir çay kaşığı karanfil yağı döküp, beze bu sudan dökerek küflü yerleri silebilirsiniz. Tabi bununla beraber banyonuza hoş bir karanfil kokusu verecektir.

* Zemini Arındırın

Linsey Ovma Sıvısı dökerek beklettiğimiz klozet, lavabo ve duşakabini iyice ovarak lekelerden arındırın ve mümkünse sıcak su ile durulayın. Son işlem olarak süpürge yardımı ile zemini temizleyin. Zemini atıklardan arındırdıktan sonra zeminde bulunan fayanslar için kullanacağınız Linsey Banyo spreyi kullanarak zemine sıkıp bir ovma fırçası aracılığı ile lekelerden ve mikroplardan kurtulabilirsiniz.

* Dezenfektan Vazifesi Görür

Siz diğer işlerinizi hızlı bir şekilde hallederken bakterilerden kurtulmak için klozet, lavabo ve duşakabin içine Detsan Kıvamlı Çamaşır Suyu dökerek beklemeye bırakın, bol su ile durulama yapın, sonra uzun süre havalandırın.

* Banyonuzu Bol Bol Havalandırın

Banyonuzu uzun uğraşların ardından pırıl pırıl olacak şekilde temizlediniz. Banyonun nemli havası, sürekli kapalı kalıyor olması içindeki havanın kısa sürede boğucu bir hal almasına neden olabilir. Bu nedenle temizliğin uzun süre devam etmesini istiyorsanız banyonuzu sık sık havalandırmayı deneyin. Böylece banyo içindeki hava sürekli yenilenir ve temizlik hissi uzun süre devam eder.

FABRİKA
75.Yıl OSB Mh. 8.Cd. No: 21 ESKİŞEHİR
FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI
75.Yıl OSB Mh. 8.Cd. No:21 ESKİŞEHİR
ŞUBE
Asarcıklı Cad. No:50 26090 ESKİŞEHİR